O nas

My, czyli…
Jesteśmy grupą ludzi którzy są totalnie zakręceni na punkcie koszulek i wszystkim co z nimi związane. Od wielu lat pasjonujemy się nimi na wszelkie sposoby – od materiału z których są wykonane, przez ich krój i kolor, po wzory i techniki nadruku.
 
Koszulkowo
Stworzyliśmy sklep z wzorami, które mają pozwolić na wyrażenie siebie. To nie nic nie znaczące teksty które możecie spotkać na koszulkach z sieciówek, tylko konkretny sposób na wyrażenie swoich myśli. W oprawie i jakości lepszej niż koszulki sprzedawane na straganie. Jednocześnie w lepszej cenie niż drogie koszulki spotykane w wielu sklepach internetowych.
 
But…how?
Jak to możliwe? Świetny zespół ludzi którzy znają się na tym co robią, jedne z nowocześniejszych maszyn w Polsce i brak kompromisu jeśli chodzi o jakość. Nie ustalamy bardzo wysokich narzutów, bo nie jesteśmy aż tak pazerni. Wolimy, by więcej osób chodziło w naszych koszulkach, bo będą po prostu dostępne w lepszych cenach. Tak, to możliwe :)
 
Druk na zamówienie
Jednak sprzedaż koszulek z wzorami to nie wszystko. Zrobimy dla ciebie dowolny wzór, w dowolnej ilości. Dowolną technologią. Mamy sitodruk, druk cyfrowy, flock, flex, a nawet haft. Dobierzemy dla Ciebie dowolny produkt – od ręczników, przez softshelle, po fartuchy kuchenne. A jeśli nie znajdziesz tego, co chcesz – uszyjemy to dla ciebie. Mamy szwalnię w której szyjemy codziennie dla różnych marek – od koszulek, przez kurtki, aż po spodnie i spódnice.