FAQ

Mam problem z płatnością, a bardzo chcę wam zapłacić. Co robić?
Bardzo chętnie przyjmiemy Twoje pieniążki :3 Jeśli wystąpiły jakieś problemy z płatnością to zawsze możecie opłacić zamówienie w tradycyjny sposób – przelewem.

Dane do przelewu:

  • 55 1050 1953 1000 0090 8029 0043
  • BG Sp. z o.o. Sp.K.
  • ul. Przędzalniana 8, 15-688
  • Białystok

W trosce o zdrowie naszej Księgowej prosimy o umieszczenie numeru zamówienia w tytule przelewu:)

 

Jaka jest najszybsza forma dostawy? Chcę mieć koszulki u siebie już i teraz!
Chodzą słuchy, że mamy najszybszą dostawę koszulek po tej stronie globu…:) Ekspresowa dostawa jest możliwa przy spełnieniu dwóch warunków: szybkie opłacenie zamówienia (najlepiej zrobić to przy użyciu płatności elektronicznej = PayPal, PayU) i wybór żwawego dostawcy (kurier). Koszulki przyjadą do Ciebie ciepłe jak świeże bułeczki :)

 

Zamówiłem koszulkę w poniedziałek. Czy dojdzie na środę???
Mamy nadzieję:) Jeżeli spełniłeś magiczne warunki zawarte w punkcie nr. 2 to czas realizacji to średnio 3 dni robocze. Ale… w okresie świątecznym magia świąt nie działa w ten sposób:) W grudniu czas realizacji to 4-5 dni robocze i choćbyśmy przekupili samego Mikołaja żeby rozwoził Wasze zamówienia swoimi magicznymi saniami to nie uda nam się zrobić tego szybciej :(

 

Chciałbym zamówić koszulkę na prezent. Da się?
Jasne! Nie takie rzeczy ze szwagrem się robiło:) Zaznacz to w polu “uwagi” w formularzu zamówieniowym. Podaj adres wysyłki osoby obdarowanej. Nie wrzucimy paragonu, aby obdarowany nie dowiedział sie ile wydałeś. Skan paragonu wyślemy na Twój adres mailowy.

 

Zamówiłem,ale chcę zmienić adres dostawy… Co robić? Jak żyć?
Wyślij do nas maila i wskaż w nim zmiany, jakie chcesz wprowadzić w zamówieniu. Jeśli chcesz z niego zrezygnować zupełnie – również nie bój się pisać. Postaramy się nie pogryźć (za mocno).

 

Jak dokonać zwrotu lub wymiany koszulki?
Nasz człowiek od takich rzeczy wszystko pięknie rozpisał w zakładce ZWROTY I REKLAMACJE.

 

Jakie dokładnie wymiary mają wasze koszulki?
Wzięliśmy linijkę i zwymiarowaliśmy je dokładnie. Wszystkie te długości, szerokości i głębokości podaliśmy na tej stronie.

 

Jak wykonane są nadruki i czy nadruk się nie spierze?
Nadruki wykonujemy przy użyciu profesjonalnych materiałów – farb i folii. I nie są to te najtańsze z dostępnych, lecz najlepsze. Nadruk się nie spierze. Jeśli jednak coś złego stanie się z nadrukiem (czego absolutnie nie zakładamy!) – przysługuje Ci prawo do reklamacji. W razie problemów przyświeca nam prosta zasada – Klient ma być zadowolony

 

Z jakich materiałów są wykonane wasze koszulki?
Nasze koszulki to 100% czystej, świeżo zbieranej o poranku, bawełny.

 

Lubię moją księgową i chciałbym jej zanieść fakturę za koszulki, niech mi to wrzuci w koszty.
Nie widzimy problemu. Też lubimy nasza księgową, lubimy chodzić do niej z papierami. Wpisz dane do faktury w odpowiednim polu w formularzu zamówieniowym lub po prostu w polu “uwagi”. Zamiast paragonu – dostaniesz fakturę vat.