xD

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
65
Kurier DPD (18,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 150,00 zł
Wysyłka w 2-3 dni robocze
  • Masz wrażenie, że słowo XD już dawno zastąpiło słynne „ha, ha”? Możesz wyrazić to, ubierając na siebie koszulkę XD. Dzięki niej pokażesz, że znasz się na współczesnych trendach, ale całkiem je ignorujesz. Ta koszulka dla młodych i starszych może być ciekawym pomysłem na prezent. Podaruj ją koledze, który już się nie śmieje, tylko mówi XD nawet kiedy usłyszy dowcip. Będzie też dobrym pomysłem na uszczypliwy podarunek dla zbuntowanej nastolatki, której ironiczne XD wyprowadza cię z równowagi.

    Koszulka z nadrukiem XD ma charakterystyczny wzór, znany z wiadomości tekstowych. Zazwyczaj oznacza uśmiech, jednak w tej wersji jest odrobinę zniekształcony. Ciemne litery mają wielki rozmiar i będą widoczne z dużej odległości. Z pewnością nikt nie przejdzie obok tej koszulki bez reakcji.

    Możesz wybrać spośród kilku rodzajów koszulek. Prosty nadruk XD znajdziesz na koszulkach w czarnym i białym kolorze, a także w wielu rozmiarach. Ciemne koszulki pokrywają białe litery, z kolei na białej koszulce znajdziesz czarny nadruk XD.

    #xd #koszulka #slowo #najpopularniejszeslowo #rtm

Inne z tym wzorem