Pumba - PREMIUM

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
39,99
39,99
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Może i bez Timona, ale w pojedynkę też świetnie daje sobie radę! Koszulka PUMBA zgrabnie łączy ze sobą dwie pozornie sprzeczne kwestie. Niby to ubiór o charakterze sportowym, ale napis i logo głosi, że tak nie do końca. Z pozoru koszulka dla miłośnika bajek, ale z widocznym zacięciem brand marketingowym. Będzie cudownym prezentem zarówno dla tego, kto płakał na Królu Lwie, jak i tego, kto wyciskał siódme poty na siłowni, albo chociaż, kto był przynajmniej raz na siłowni.

    Koszulka PUMBA doskonale współgra z dużymi gabarytami – takimi, jak wielkość poczucia humoru właściciela. Idealnie pasuje do każdego, kto co jakiś czas lubi pomyśleć sobie – Hakuna matata! Koszulka z nadrukiem PUMBA i jego poczciwa podobizna będzie poprawiała Ci humor każdego dnia!

    W kolekcji dostępne są koszulki także w naprawdę dużych rozmiarach – nawet 4XL. Koszulka damska i koszulka męska PUMBA występuje w trzech wariantach kolorystycznych – czarnym, białym i jasny melanż. Pozytywnie zaskoczy Cię ich wysoka jakość.

    #pumba #timon #króllew #lew #hakuna #matata