Każdy ma swój Youtube

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
55
44
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Lubisz erotyczne dowcipy? Jeśli tak, KAŻDY MA SWÓJ YOUTUBE to zdecydowanie koszulka dla Ciebie, a także wszystkich fanów dość (nie)wybrednych żartów. Męska koszulka z nadrukiem KAŻDY MA SWÓJ YOUTUBE stanowi prezent idealny zarówno dla brata, jak i chłopaka, czy nawet męża. Temu ostatniemu koszulka KAŻDY MA SWÓJ YOUTUBE podarowana przez Ciebie uczyni z pewnością malutką aluzję... Pamiętaj więc, by być przygotowaną na włączenie kanału w odpowiednim momencie!

    KAŻDY MA SWÓJ YOUTUBE wyróżnia gra słów: polskich i angielskich oraz zestawienie pozornie niekojarzącego się z erotyką najpopularniejszego kanału video w Internecie z wyróżnionym innym kolorem fragmentem jego nazwy. I tak otrzymujemy subtelny, ale dla wtajemniczonych oczywisty, dwuznaczny napis. Dlaczego warto mieć KAŻDY MA SWÓJ YOUTUBE w swojej szafie? Chociażby dlatego, by sprawdzić, kto wśród Twoich znajomych się połapie oraz jak szybko zrozumie aluzję.

    Jednak nie tylko Panowie lubią sprośne żarty! Dlatego w kolekcji znajdzie się również czarna damska wersja koszulki z napisem KAŻDY MA SWÓJ YOUTUBE. To jednak zdecydowanie propozycja dla odważnych kobiet z poczuciem humoru, oczywiście o erotycznym zabarwieniu.

    #aftersex #sexshirt #bdsm #fake #taxidriver #faketaxi #fakedriver #youtube #kazdymaswojyoutube #love #night #noc #milosc #sex