I killed Laura Palmer Twin Peaks

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
49,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
Paczka w Ruchu (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • To ja zabiłem Laurę Palmer” – jeśli oglądasz seriale, to z pewnością uśmiechasz się, czytając ten tekst. Dlatego i my postanowiliśmy umieścić I KILLED LAURA PALMER TWIN PEAKS na T-shircie, skoro już na całym świecie rozchodzą się one jak świeże bułeczki! I KILLED LAURA PALMER TWIN PEAKS to koszulka dla wszystkich tych, którzy znają telewizyjny serial Twin Peaks.

    Czym wyróżnia się nasza koszulka z nadrukiem I KILLED LAURA PALMER TWIN PEAKS? Oczywiście nawiązaniem do głównej osi fabularnej serialu. Laura Palmer zostaje bowiem zamordowana przed rozpoczęciem właściwej akcji serialu. Próba rozwikłania zagadki tego morderstwa jest tu osią, stanowiąc cel napędzający fabułę. Stąd koszulka I KILLED LAURA PALMER TWIN PEAKS jest nieco prześmiewczym nawiązaniem do pomysłu na serial.

    Jednak nie tylko Panowie oglądają Twin Peaks! Z pewnością także i dziewczyny lubią od czasu do czasu rozerwać się przed dobrym serialem. Kto powiedział, że zabójcą Laury Palmer jest mężczyzna? Dlatego w kolekcji znajdziecie również damską wersję koszulki I KILLED LAURA PALMER TWIN PEAKS. Nie bój się jej podarować bliskim i przyjaciołom – w końcu zabójców również mogło być wielu!

    #twinpeaks #twin #peaks

Inne z tym wzorem