Friends not food

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
55
44
Kurier DPD (18,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
Uwaga! W związku z aktualną sytuacja z COVID-19 czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu nawet do 10 dni roboczych.
  • Twoja dieta nie obejmuje mięsa i masz zamiar podzielić się tym ze światem? Koszulka FRIENDS NOT FOOD jest na to doskonałym sposobem. To koszulka dla wegetarian i wszystkich osób, którym nie odpowiada złe traktowanie zwierząt. Możesz powiedzieć o swoim podejściu światu z pomocą wzoru FRIENDS NOT FOOD. Koszulka może być też doskonałym prezentem dla znajomych wegetarian.

    Koszulka z nadrukiem FRIENDS NOT FOOD przyciąga spojrzenie charakterystycznymi postaciami zwierząt. Przedstawione są w formie rysunków, na których przypominają sympatyczne postaci z kreskówek. Wokół rysunków wyraźnie widoczny jest napis FRIENDS NOT FOOD, który nie pozostawia złudzeń.

    Asortyment sklepu obejmuje kilka wariantów kolorystycznych, a także wszystkie rozmiary koszulek FRIENDS NOT FOOD. Możesz wybrać spośród pełnego wachlarza rozmiarów między XS, a XXL. Dostępna jest też męska koszulka FRIENDS NOT FOOD. Dzięki temu możecie razem oznajmiać światu swój stosunek do jedzenia zwierząt. Uwaga! Przy produkcji koszulek nie ucierpiało żadne zwierzę!

    #wege #wegetarian #wegan #jedzenie #food #friends #przyjaciele