Zosia Samosia

Autor wzoru

Pani Mysza

Ładuję....
49
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • ZOSTAW, JA SIAMA! Któryż rodzic samodzielnej małej wojowniczki tego nie słyszał. Nieistotne, czy chodzi o sznurowanie butów, robienie śniadania czy kierowanie samochodem. Żeby tylko częściej to stwierdzenie dotyczyło sprzątania swojego pokoju… Koszulka ZOSIA SAMOSIA będzie idealna dla każdej dziewczynki, która nosi to szlachetne imię. Podaruj jej taki prezent, dopóki ona nie kupi go sobie sama!

    Koszulka z nadrukiem ZOSIA SAMOSIA ma wiele zalet. Jest wygodna, miła w dotyku. Nosić ją to sama przyjemność. Przede wszystkim jednak koszulka ZOSIA SAMOSIA natychmiast jasno daje do zrozumienia, z kim ma do czynienia interlokutor. I że wszelki opór jest daremny, bo prawdziwa ZOSIA SAMOSIA nie da sobie w kaszę dmuchać – musi to zrobić SAMA!

    Koszulka dla samodzielnej Zosi jednak została uszyta już za nią. W serii znajduje się koszulka dziecięca ZOSIA SAMOSIA w trzech kolorach i czterech rozmiarach. Będzie odpowiednia dla Zoś w wieku od 3 do 11 lat. Chociaż, jak wiadomo, z tego wcale się nie wyrasta!

Inne z tym wzorem