Znaki Zodiaku - Lew

Autor wzoru

goo

Ładuję....
60
Kurier DPD (18,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 150,00 zł
Wysyłka w 2-3 dni robocze
  • Koszulka ZNAKI ZODIAKU – LEW może być wyśmienitym pomysłem na prezent dla osób urodzonych w wakacje. Koszulka dla zodiakalnych lwów możesz też sprezentować osobom, które uosabiają cechy króla zwierząt. Wzór ZNAKI ZODIAKU – LEW może się pojawić na piersi głowy rodziny, która jednym warknięciem ustawia wszystkich do pionu. Jeśli masz wyluzowanego szefa, z takiego prezentu z pewnością i on się ucieszy.

    Koszulka z nadrukiem ZNAKI ZODIAKU – LEW ma charakterystyczny rysunek, który przypomina afrykańskie zwierzę. Jego gniewna mina i symbole wokół sprawiają, że postać wygląda groźnie. Wzór jest w kolorze czarnym, a z kolei ciemna koszulka ZNAKI ZODIAKU – LEW ma nadruk w kolorze białym. Ładna kompozycja wzoru ZNAKI ZODIAKU – LEW sprawia, że możesz nosić koszulkę na dowolną okazję.

    Już wiesz, komu przyda się taka koszulka? Możesz wybrać krój dla dziewczyny i chłopaka oraz jeden z kilku kolorów koszulek ZNAKI ZODIAKU – LEW. Dostępny jest cały wachlarz rozmiarów dla wielkich lwów i mniejszych lwiątek.

    #znakizodiaku #baran #lew #koziorozec #tarot #gwiazdy #konstelacja #gwiazdozbior #wrozba #przepowiednia #rak #ryby #skorpion #strzelec #waga #wodnik #byk #panna

Inne z tym wzorem

Pozostałe wzory od

goo

Nie jestem grafikiem i nigdy nim nie byłem. Ale skoro mam już sklep z koszulkami, to warto czasem jakiś pomysł zwizualizować, c'nie? :)