Zarobiony jestem

Autor wzoru

Sober

Ładuję....
24,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Szukasz prezentu dla fana dobrej polskiej komedii? Przestań, bo… już znalazłeś! Koszulka ZAROBIONY JESTEM przypadnie do gustu nie tylko brunetom i nie tylko wieczorową porą. A może sam na wyrywki cytujesz fragmenty filmów mistrza Barei? To proste – zrób sobie prezent!

    Koszulka z nadrukiem NIE WIEM NIE ZNAM SIĘ NIE ORIENTUJĘ SIĘ ZAROBIONY JESTEM jasno komunikuje wszystkim zainteresowanym, że jej właściciel należy do osób raczej bardziej niż mniej zajętych. Może zajmuje się właśnie pracą, ratowaniem świata przed zagładą albo oglądaniem kultowych polskich filmów?... Nas nie pytaj. Nie wiemy, nie znamy się. Zarobieni jesteśmy.

    Koszulka męska ZAROBIONY JESTEM występuje w aż siedmiu barwach. Bez trudu dopasujesz ją zatem na przykład do koloru swojego jedzenia tak, aby ewentualne plamy były jak najmniej widoczne. Bo w życiu trzeba umieć sobie radzić, zwłaszcza kiedy jest się zarobionym! W tej samej serii znajduje się też torba ZAROBIONY JESTEM, która zmieści w sobie wiele niezwykle ważnych przedmiotów potrzebnych do zarabiania.

    #inżynier #praca #zarobiony jestem #jestem #zarobiony #kierownik #film #bareja #śmieszne #śmieszne koszulki #koszulka z nadrukiem

Pozostałe wzory od

Sober

Napiszę wprost: nadruki robię dla siebie, czyli takie, w których sam chciałbym chodzić. Tym bardziej będzie mi miło jeśli znajdziesz swój gust oraz poczucie humoru w tych wzorach.