Zajebista jestem

Ładuję....
55
44
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • ZAJEBISTA JESTEM, co nie? Trudno się z tym nie zgodzić, widząc taki napis. To koszulka dla kobiet, które mają poczucie własnej wartości. Nie spuszczają wzroku nawet podczas reprymendy od szefa i zawsze walą prosto z mostu. Jeśli to o Tobie, musisz mieć ten gadżet. Koszulka z nadrukiem ZAJEBISTA JESTEM może być też doskonałym prezentem dla najlepszej przyjaciółki. A może obie założycie takie same koszulki i ruszycie razem na miasto?

    Kolorowa koszulka ZAJEBISTA JESTEM przykuwa spojrzenie wyrazistym wzorem. Białe litery wykonane są różnymi wielkościami czcionki i podzielone na kilka rzędów. Dlatego dopiero po dłuższej chwili można odczytać hasło ZAJEBISTA JESTEM. Mimo wszystko charakterystyczny napis przyciąga uwagę z daleka.

    W sklepie znajdziesz koszulki ZAJEBISTA JESTEM w wielu rozmiarach i kilku wariantach kolorystycznych. Możesz sięgnąć po swój ulubiony kolor i być jeszcze bardziej… fajna. Koszulka ZAJEBISTA JESTEM dostępna jest też w dużych rozmiarach, dla mocno zajebistych dziewcząt!

Inne z tym wzorem