Wyjechać w Bieszczady

Autor wzoru

Sober

Ładuję....
49
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Siedzisz czasem w pracy i zastanawiasz się nad diametralną zmianą swojego życia? Chciałbyś WYJECHAĆ W BIESZCZADY i zacząć hodować strusie? Może zmiany zacznij od swojego stroju? Pierwszym krokiem będzie koszulka dla pracowników korporacji, którzy marzą o zmianach. Dzięki niej wyrazisz swój stan emocjonalny. Sprawdź, jak zareaguje szef, kiedy zobaczy na Tobie koszulkę z nadrukiem WYJECHAĆ W BIESZCZADY. T-Shirt może się okazać też niezłym prezentem dla zapracowanych kolegów.

    Koszulka WYJECHAĆ W BIESZCZADY ma wzór w kształcie sześcioboku, w którym dokładnie widać napis. Tekst hasła WYJECHAĆ W BIESZCZADY dodatkowo poparty został wymownym rysunkiem wzgórz i oczywiście sylwetką wilka. Całość stylem przypomina odznakę turystyczną albo znak na szlaku w górach.

    W naszym asortymencie znajdziesz kilka wariantów kolorystycznych, a także wersję dla Pań WYJECHAĆ W BIESZCZADY. Może sięgnij po zieloną koszulkę, jeszcze bardziej kojarzącą się z leśnikami? Z łatwością dobierzesz też odpowiedni rozmiar męskiej oraz damskiej koszulki WYJECHAĆ W BIESZCZADY.

    #Bieszczady #Wyjazd #Góry #Przyroda #Wakacje #przewodnikturysty

Inne z tym wzorem

Pozostałe wzory od

Sober

Napiszę wprost: nadruki robię dla siebie, czyli takie, w których sam chciałbym chodzić. Tym bardziej będzie mi miło jeśli znajdziesz swój gust oraz poczucie humoru w tych wzorach.