Wódeczka musi być zimna

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
49
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Pamiętajcie – WÓDECZKA MUSI BYĆ ZIMNA (i gęsta oczywiście!). Wykonanie Frycza w serialu „Ślepnąć od świateł” przejdzie do historii polskiej kinematografii. Do historii polskiej branży fashion właśnie przechodzi. WÓDECZKA MUSI BYĆ ZIMNA to koszulka dla każdego fana telewizyjnego hitu (albo książki, bo ona była pierwsza), ale też dla każdego fana tego wysokoprocentowego napoju! Koszulka WÓDECZKA MUSI BYĆ ZIMNA będzie doskonałym prezentem dla znajomego od kieliszka lub idealnym ubraniem dla Ciebie, gdy wybierasz się na spotkanie przy wódeczce.

    Koszulka z nadrukiem WÓDECZKA MUSI BYĆ ZIMNA i gęsta to prawdziwie gangsterskie wdzianko. Dlatego powinna być czarna – tak właśnie noszą się gangsterzy. Napis na koszulce jest duży i dokładnie odtwarza zdanie wypowiedziane przez Frycza. Gdzie się zatrzymał, tam znajduje się kropka. Gdzie zwolnił tempo mówienia, tam zaprojektowano większe odstępy między literami. Napis WÓDECZKA MUSI BYĆ ZIMA to jednocześnie instrukcja, jak powinno się ten tekst wypowiadać.

    Gangsterów już mamy, czas na gangsterki. A ich wcale niemało w szeregach mafii. Ciągnie do bad boyów, co nie? Dlatego w kolekcji przygotowaliśmy również damską wersję koszulki WÓDECZKA MUSI BYĆ ZIMNA. Jeśli jesteś twardą laską, koniecznie powinnaś ją mieć w swojej szafie.

    #ślepnąc #od #świateł #wódeczka #musi #być #zimna #i #gęsta #dario #jan #frycz #serial #film #polski #prezent #impreza #mafia