Wiedźmin Igni

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
39,99
39,99
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Czas realizacji : 2-3 dni robocze + czas dostawy
  • Odjeżdżając, świsnęli jeszcze kociołek z płotu za kuźnią. Kociołek był lekko dziurawy, ale wiedźmin zalutował go Znakiem Igni”. Kto z Panów nie chciałby umieć dłonią zalutować kociołka? WIEDŹMIN IGNI to koszulka dla fanów zarówno powieściowego „Wiedźmina”, jak i tego komputerowego. Koszulka WIEDŹMIN IGNI będzie jednak także idealnym prezentem dla każdego chłopaka o wyjątkowych zdolnościach – liczy się także urok osobisty. Jeśli koszulka z nadrukiem WIEDŹMIN IGNI trafi w jego ręce, to znak, że nieźle Cię zaczarował!

    A skoro już o czarowaniu mowa, to WIEDŹMIN IGNI wyróżnia się takim właśnie czarowaniem, służącym jednak bezpośrednio nie do podrywania czarodziejek (choć to efekt uboczny, który Geraltowi z pewnością nie przeszkadza), ale do osłabiania przeciwników lub detonowania niektórych pułapek i petard. Dlatego koszulka WIEDŹMIN IGNI zamiast samego napisu zawiera obraz słynnego znaku Igni, wytwarzającego ogień w postaci stożka lub małej wiązki płomieni. Zostańmy jednak tylko przy stożku, bo mała wiązka chyba żadnego Pana nie zadowoli. Jak wzbudzać ogień, to potężny! A jeśli można zarazem i symetryczny, to czemu nie?

    Jednak nie tylko jednak mężczyźni znają grę „Wiedźmin 2: Zabójcy Królów”. Dlatego i Panie znajdą w kolekcji coś dla siebie, czyli damską wersję koszulki WIEDŹMIN IGNI. Oczywiście obowiązkowo musi być to wersja czarna, z białym napisem i czerwonym Znakiem Igni – Geralt nie bardzo przepada za innymi kolorami. A chociaż uczy się tłumienia emocji, z nim nigdy nic nie wiadomo.

    #wiedzmin #gra #pc #ilovewiedzmin #igni #geek