Wiadro

Autor wzoru

LansDesign

Ładuję....
49,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
Paczka w Ruchu (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • WIADRO – dla miłośników zieleni, to jasny przekaz, bo każdy z nich będzie wiedział, o co chodzi. Koszulka WIADRO to więc koszulka dla wszystkich zwolenników tego, co zielone, zwłaszcza tego, co zaczyna się na literę „m”. Pamiętaj jednak, że to tylko śmieszna koszulka – WIADRO jest najbardziej inwazyjnym i najbardziej niebezpiecznym sposobem palenia marihuany. Koszulka z nadrukiem WIADRO niech więc zagości w Twojej szafie i przypomina Ci, że WIADRO, woda i butelka z odciętym dnem to triada nie do końca idealna.

    Czym wyróżnia się nasze autorskie WIADRO? Zdecydowanie grafiką, która wygląda niczym olimpijski laur, tylko że zamiast lauru mamy zupełnie inną roślinkę. To dość (nie)subtelna aluzja do wszystkich palaczy, która ma szokować i wzbudzać kontrowersje.

    Czy wybierzesz męską szarą koszulkę, czy srebrną damską koszulkę WIADRO, z pewnością wyróżnisz się z tłumu. Bo przecież o to chodzi – szarość na polskich ulicach można przelamać np. złotym olimpijskim... wiadrem. Różne bowiem laury, mają dla ludzi różną wartość.

Inne z tym wzorem