Weź Nie Hejtuj

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
24,99
24,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Stop mowie nienawiści! Hejt szerzy się w Internecie jak zaraza. Co robić, aby temu zapobiec? Reaguj! Koszulka WEŹ NIE HEJTUJ głosi miłe hasło każdemu, kto na nią spojrzy. To także świetny pomysł na prezent, niekoniecznie dla hejterów! Koszulka dla przeciwnika hejtu przypadnie do gustu wszystkim, którzy chcą zmieniać Internet na lepsze. A przynajmniej dążą do tego, żeby nie było jeszcze gorzej.

    Weź nie hejtuj. Weź się przytul! A akurat koszulka z nadrukiem WEŹ NIE HEJTUJ jest do tego idealnym ubiorem. Bardzo wygodnie się do niej przytulić. Nie obraża Cię ani nie podpuszcza. Nie forsuje swojego sposobu myślenia. Nie rzuca epitetami na prawo i lewo. Nie karmi trolli. Koszulka z nadrukiem WEŹ NIE HEJTUJ jest dużo lepsza od komentarzy na forach internetowych!

    W serii znajduje się koszulka męska i koszulka damska WEŹ NIE HEJTUJ dostępna w czterech kolorach. Duża torba WEŹ NIE HEJTUJ zmieści w sobie wszystko, tylko nie hejt. A kubek WEŹ NIE HEJTUJ? Nie wlejesz do niego żółci, a jedynie napoje pełne miłości!

    #hate #love #miłość #niehejtuj #stopnienawiści #stophate