Wesoły Grabarz

Autor wzoru

Pudding

Ładuję....
55
Kurier DPD (18,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Uważasz, że czarny humor jest jak ręce? Wybrałeś sobie zawód, który będzie zawsze niezbędny ludzkości? A może jesteś wiernym fanem Zakładów Pogrzebowych Bytom? Jeśli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, koszulka WESOŁY GRABARZ jest idealna dla Ciebie! Nie wiesz, co dać w prezencie swojemu znajomemu? Och, daj spokój, wystarczy chwilę pogrzebać w Internecie i znaleźć koszulkę ze śmiesznym napisem!

    Już sam Szekspir wiedział, że postać wesołego grabarza to ciekawy motyw. Koszulka WESOŁY GRABARZ daje Ci mnóstwo komfortu i ma żywe kolory. Jest Ci w niej idealnie chłodno. Cera wygląda w niej na mniej ziemistą. Sprawdzi się w wielu miejscach, zwłaszcza podczas prac w ogródku lub sprawdzaniu rozkładu. Może jednak nie wkładaj jej do pracy… 

    Koszulka z nadrukiem WESOŁY GRABARZ. Klienci odchodzą, a roboty coraz więcej jest dostępna, o dziwo, nie tylko w kolorze czarnym. W tej samej serii znajduje się koszulka męska i koszulka damska WESOŁY GRABARZ. Z pewnością będzie Ci w niej do twarzy. I czachy!

    #grabarz #cmentarz #grób #makabra #czaszka #czacha #pogrzeb #prezent

Inne z tym wzorem