Walking Dad

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
49
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Postapokaliptyczny świat opanowany przez zombie. Głównym celem jest szukanie schronienia i ucieczka od „walkersów” (zombie-szwendaczy). I nagle pojawia się On... WALKING DAD. Zamiast uciekać przed potworami, wychodzi im naprzeciw, by bronić swojej rodziny! WALKING DAD to z pewnością koszulka dla każdego dzielnego taty!

    Czym wyróżnia się koszulka z nadrukiem WALKING DAD, a właściwie The Walking Dad? Oczywiście aluzją do amerykańskiego serialu telewizyjnego „The Walking Dead” („Żywe Trupy”), stanowiącego adaptację komiksu o tym samym tytule. Koszulka WALKING DAD to idealny prezent dla każdego ojca z okazji jego międzynarodowego święta, urodzin czy imienin. Czy jako głowa rodziny, niczym zombie, nie budzi on Twojego postrachu, zwłaszcza gdy coś przeskrobiesz? Podaruj mu WALKING DAD, a z pewnością możesz liczyć na mniejszą karę!

    Koszulka WALKING DAD dedykowana jest tatom, więc w kolekcji znajdziesz przede wszystkim męskie koszulki. Różnią się one jednak wersjami kolorystycznymi, dzięki czemu dopasujesz odpowiednią dla swojego ojca. W kolekcji dostępna jest czarna, czerwona, granatowa, a także biała koszulka z napisem WALKING DAD. Niech wszyscy mają się na baczności!

    #tata #ojciec #thewalkingdad # thewalkingdead #zombie