VOGLE

Ładuję....
55
Kurier DPD (18,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 150,00 zł
Wysyłka w 2-3 dni robocze
  • Chyba wszyscy kojarzą logo jednego z najsłynniejszych magazynów o modzie Vogue. Teraz za niewielkie pieniądze możesz mieć ubrania z takim właśnie logo! No, może podobnym. Koszulka z nadrukiem VOGLE pokaże innym, jaki masz stosunek do mody i że VOGLE Cię ona nie interesuje. Sprawdzi się jako koszulka dla osób z dystansem do mody. Możesz potraktować ją jako formę protestu albo podarować komuś w żartobliwym prezencie.

    Koszulka VOGLE ma charakterystyczny napis, który z daleka kojarzy się właśnie ze słynną marką. W podobnym stylu utrzymana jest forma napisu, a nawet jego wielkość w stosunku do koszulki. Dopiero dłuższe spojrzenie pozwoli ocenić, że VOGLE to chodzi o całkiem coś innego.

    Asortyment sklepu obejmuje różne warianty kolorystyczne koszulek męskich i damskich VOGLE. Dostępnych jest wiele rozmiarów, dlatego T-shirt zawsze będzie leżał dobrze na Twojej sylwetce. Dobrze zbudowani faceci mogą sięgnąć po mniejsze rozmiary koszulki męskiej VOGLE i natychmiast zaczną przypominać modeli z nowojorskich wybiegów!

Inne z tym wzorem

Pozostałe wzory od

Pan Dezyderiusz

Gram zawsze w zamknięte karty.
 

Zapraszam na mój funpage: