VHS retro

Autor wzoru

fufufu

Ładuję....
55
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Czas realizacji : 2-3 dni robocze + czas dostawy
  • Millennialsi – pokolenie osób urodzonych w latach 80. i 90.m a obecnie dorosłych już ludzi, to ostatnia generacja pamiętająca VHS RETRO. To były czasy! Nie znało się DVD, tylko wszystkie bajki i filmy oglądało się na kasetach video! VHS RETRO to koszulka dla wszystkich tęskniących za okresem swojego dzieciństwa. Pamiętasz, jak cofało się taką kasetę? Przewijanie paska ręcznie to dopiero była zabawa. Koszulka VHS RETRO pozwoli Ci wrócić do tamtych beztroskich dni...

    Czym wyróżnia się koszulka z nadrukiem VHS RETRO? Prostą grafiką przedstawiającą kasetę video. Kluczowe jest w niej jednak wykorzystanie jednego z najpopularniejszych dziś na świecie trendów, a więc nostalgii, która pozwoli Ci przywrócić przeszłość. Spodziewaj się jednak, że dzieciaki (własne lub cudze) będę raz po raz pokazywać palcem na grafikę i pytać: a co to jest VHS?.

    W kolekcji retro mamy kilka opcji kolorystycznych. Męska biała lub żółta koszulka VHS RETRO ucieszy oczywiście wszystkich Panów, ale przecież kasety video oglądały w dzieciństwie także Panie. Dla nich przygotowaliśmy zieloną damską koszulkę VHS RETRO. Czas na odrobinę sentymentów!

Inne z tym wzorem