Vegan

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
19,9
14,86
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Odżywianie się jedynie produktami pochodzenia roślinnego, staje się w ostatnim czasie bardzo modne. Koszulka VEGAN ma jednak nieco inne przesłanie. Oczywiście, jest to koszulka dla miłośników roślin, jednak niekoniecznie tylko się nimi odżywiających. Wzór VEGAN możesz zaprezentować na wszystkich imprezach albo wypadach ze znajomymi. Raczej powstrzymaj się przed noszeniem go do pracy, chyba że lubicie sielską atmosferę. Możesz też podarować ją znajomemu, który lubi korzystać z mocy roślin.

    Charakterystyczny wzór, jaki widnieje na koszulce z nadrukiem VEGAN, nie pozostawia złudzeń, o co tak naprawdę chodzi. Prosty napis VEGAN widoczny jest w towarzystwie liścia konopi indyjskiej. Charakterystyczny i wyrazisty nadruk jest wykonany w dwóch kolorach. Jego oryginalny wzór sprawia, że już z daleka zostaniesz zauważony.

    Sprawdź także inne kolory koszulek VEGAN. Możesz wybrać spośród kilku kolorów, dostępne są też wszystkie rozmiary. W asortymencie sklepu znajdziesz nawet damski krój koszulki VEGAN.

    #vegan #ganja #trawka #marichuana #marijuana #używki #weed #zioło #joint #bongo #wiadro #rasta #palacz