Uwaga Dzień Matki

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
24,99
19,99
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Przed wyjściem do pracy przygotowujesz dzieci do szkoły i robisz im kanapki? Po pracy obiad, pranie, prasowanie, sprzątanie, a Twoje pociechy w tym czasie zajmują się smartfonami?

    Pora powiedzieć dość! Sięgnij po koszulkę dla mam UWAGA DZIEŃ MATKI. Możesz przypomnieć dzieciakom o tym, jak wiele dla nich robisz. Sprawisz sobie też dzień wolnego od codziennych zajęć. Co z tego, że swoje święto obchodzisz dopiero za kilka miesięcy?

    Koszulka UWAGA DZIEŃ MATKI może być również dobrym prezentem dla Twojej mamy. Wyróżniającą cechą, którą ma koszulka z nadrukiem UWAGA DZIEŃ MATKI, jest możliwość wyprania jej. Dzięki temu święto będziesz obchodzić ponownie już po kilku dniach! Wzór UWAGA DZIEŃ MATKI przypomina tablicę ostrzegawczą. Jest wyrazisty i z daleka informuje o odbywającym się święcie.

    Koszulka w tym wariancie dostępna jest w kilku rozmiarach. W sklepie znajdziesz też inne kolory koszulek oraz kubek UWAGA DZIEŃ MATKI. Poranna kawa znacznie lepiej będzie smakowała, jeśli wypełni obszerny kubek UWAGA DZIEŃ MATKI!

    #mama #mamusia #mother #dzieńmatki #wolne #dlaniej #dlakobiety #damamy #prezent