UŚMIECH BOMBELKA

Autor wzoru

werynajs

Ładuję....
29
24
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Jesteś świeżo upieczonym rodzicem? Zasiłek 500+ wystarcza tylko na pieluchy dla Twojej pociechy, a jak na złość, jeszcze samochód wymaga naprawy? Koszulka UŚMIECH BOMBELKA pozwoli Ci podejść do tego z dowcipem. UŚMIECH BOMBELKA to sposób na pokazanie znajomym jak ważne jest dla Ciebie dziecko. Możesz podarować ją młodym rodzicom albo potraktować jako żartobliwe przebranie. Ciekawe jak zareaguje na nią para regularnie odwlekająca rodzicielstwo?

    Koszulka z nadrukiem UŚMIECH BOMBELKA jest wyrazista, a napis rzuca się w oczy. Kolorowy obrazek pokazuje uśmiechy dziecka w formie banknotów. Jedni przeliczają dolary, inni UŚMIECH BOMBELKA! Koszulka dla rodzica występuje w wersji dla kobiet i mężczyzn. Dzięki temu możecie zrobić furorę, ubierając się jednakowo na spacer albo kinderbal.

    W sklepie znajdziesz także torbę i kubek z napisem UŚMIECH BOMBELKA. Pozwoli Ci to stworzyć unikalną kolekcję śmiesznych gadżetów. Torba na zakupy UŚMIECH BOMBELKA będzie fantastycznie prezentowała się na zakupach w dziale z produktami dla niemowlaków.

    #bombelek #dej #madka #500plus #socjal #zasiłek #darmo #janusze #mam #horom #curke #pieniądze #wypłata #praca #dziecko #uśmiech 

Pozostałe wzory od

werynajs

WERYNAJS - czyli Wytwórnia Wytworów Wytwornych. 
Grafiki na zlecenie, bez zlecenia zresztą też. 
Produkcja, dystrybucja, ilustracja. 
 
ofiszial: werynajs.pl
sołszyl midia: fb.com/werynajs