Ubranie zastępcze

Autor wzoru

BLIKI

Ładuję....
55
Kurier DPD (18,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Wysyłka w 2-3 dni robocze
Produkty typu fullprint wysyłka w 5-6 dni roboczych
  • Masz coś na zmianę? Zawsze! Wyjściowa koszulka, która sprawdzi się na każdych zajęciach WF. Robocza koszulka, która godnie zastąpi garnitur, koszulę i krawat. Koszulka kameleon. Koszulka kamuflaż. Wiesz jak jest: czasami naprawdę trzeba się przebrać. Takie przepisy. Takie zasady. Jeśli masz jakiś powód dla którego nie lubisz zakładać t-shirtów (to tak na serio serio?), koszulka z czytelnym komunikatem „ubranie zastępcze” obwieści całemu światu, że to nie jest Twój normalny - codzienny - wyjściowy - outfit - strój - kreacja - image - look – whatever. Kup sobie w różnych kolorach, aby jeszcze lepiej wykorzystać drzemiący w niej potencjał.

Inne z tym wzorem

Pozostałe wzory od

BLIKI

Zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem i fotografią  – od całościowych identyfikacji, systemów komunikacji wizualnej, przez książki i plakaty, po instalacje nowomedialne.

Wierzymy w pomysły, poczucie humoru i prostotę.

Koszulka to dla nas żywa forma plakatu. Komunikat. Deklaracja. Druga skóra. Takie poglądy, które zniosą każde pranie. Czasami trzeba pomyśleć, czasami jest śmiesznie i nie trzeba myśleć.

Lubimy, gdy w formie zawiera się treść, dlatego bardzo nie lubimy ozdobników i ornamentów, które próbują treść udawać.

Lubimy morze i góry.

Agnieszka i Jerzy. Love team.