Tylko po 40

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
49
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Faktem jest wiadomym i znanym powszechnie, że facet jak dobry trunek, nie starzeje się nigdy, przenigdy i #noway. Dlatego nie ma co płakać nad rozlanym stukniętą 30-tką, 40-tką czy 50-tką - płeć piękna to i może, ale my, panowie, się tego nie boimy z pewnością. Masz wątpliwości? Metryka skutecznie psuje Ci humor? Wciągasz brzuch na autopilocie? Pitt Brad, Clooney George czy inny Smith Will niech Ci będą dowodem, że po 40-tce nadal niejednej białogłowie serce na Twój widok znacznie przyśpieszy. I nie, mówiąc białogłowa, nie myślimy o siwiźnie i Twojej babci. T-shirt „Tak fantastycznie można wyglądać tylko po 40” to zielone światło, koci miętka i znak ostrzegawczy dla wszystkich kobiet, że o patrz, na tego przystojniaka i mężczyzn, że w kaszę, to Ty sobie nie dasz dmuchać ani tym bardziej podbierać. Idealna na podryw, ale i z żoną do supermarketu, żeby widziała powłóczyste spojrzenia innych kobiet skierowane w Twoją skromną osobę. I nadzieję w oczach płci brzydkiej. Bo tak fantastycznie wygląda się po...!

    Dobry prezent na okrągłe urodziny, najlepiej w towarzystwie zacnego trunku o tożsamym roczniku. No i wiecie... niech dobra zabawa też zaczyna się po 40-tce!

    #urodziny #prezent #prezenturodzinowy #birthday #bday #solenizant #jubilat #koszulkaurodzinowa #czterdziestolatek #40lat #superpromocja