Thug life

Ładuję....
55
49,5
Kurier DPD (18,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Wysyłka w 2-3 dni robocze
Produkty typu fullprint wysyłka w 5-6 dni roboczych
W związku z aktualną sytuacja z COVID-19 czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
  • Gangsterskie życie to niełatwy chleb. Koszulka z nadrukiem THUG LIFE wyrazi to, co naprawdę czujesz. To koszulka dla prawdziwych blokersów, którym nieobce są mrożące krew w żyłach osiedlowe akcje. Możesz założyć ją do przesiadywania na murku przed blokiem. Napis THUG LIFE poinformuje też Twoich ziomków, że mają do czynienia z mocnym gościem. Koszulkę możesz potraktować z dystansem i poczuciem humoru albo podarować jako drobną sugestię komuś bliskiemu.

    Koszulka „THUG LIFE” ma estetyczny napis w stylu gotyckim. Sprawdzi się nie tylko w humorystycznych sytuacjach, ale również w czasie codziennego użytkowania. Napis THUG LIFE stworzony został z dużych liter, dzięki temu jest bardzo wyrazisty. Trwały druk nie straci mocy nawet po kilku praniach.

    Koszulka dostępna jest w wielu rozmiarach. Sięgnij też po wersję dla dziewczyn albo wybierz inny kolor koszulek THUG LIFE. Do wyboru masz siedem wariantów kolorystycznych. A co powiesz na damski T-shirt THUG LIFE? Sprawdź, jak będzie się w nim prezentowała Twoja dziewczyna.

Pozostałe wzory od

Pan Dezyderiusz

Gram zawsze w zamknięte karty.