The Prodigy

Autor wzoru

werynajs

Ładuję....
39
39
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Nie zaglądaj w słowniki – przecież od razu wiadomo, co oznacza nazwa brytyjskiego zespołu! Koszulka z nadrukiem prodiża THE PRODIGY jasno to obwieszcza. W końcu nigdy nie wiadomo, z której strony może nadejść wena – jeżeli ktoś ma wyjątkowy talent, to i w przygotowywanym właśnie obiedzie znajdzie nagłą inspirację do tworzenia muzyki. PS: to prawda. THE PRODIGY to doskonała koszulka dla miłośnika elektronicznej muzyki i… elektrycznych urządzeń.

    Co prawda koszulka THE PRODIGY nie grzeje tak mocno jak sprzęt kuchenny na obrazku, ale też może dać Ci niezłego kopa! Doskonale nadaje się chociażby do gotowania przy ulubionych dźwiękach płynących z głośnika. Z jej pomocą podkreślisz nie tylko swój gust muzyczny, ale i dobrą znajomość urządzeń użytkowanych w PRL-u.

    W serii THE PRODIGY znajduje się koszulka męska i koszulka damska THE PRODIGY – tak, aby każdy mógł z dumą nosić na piersi własne urządzenie. Pojemna torba THE PRODIGY zmieści nie tylko płyty, ale i wiktuały na niejedno ciasto. Wiadomo, w czym pieczone.

Pozostałe wzory od

werynajs

WERYNAJS - czyli Wytwórnia Wytworów Wytwornych. 
Grafiki na zlecenie, bez zlecenia zresztą też. 
Produkcja, dystrybucja, ilustracja. 
 
ofiszial: werynajs.pl
sołszyl midia: fb.com/werynajs