TECHENKO

Autor wzoru

WRW

Ładuję....
29,99
29,99
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Jazda, jazda, jazda! Koszulka TECHENKO spodoba się każdemu, kto gustuje w technu, techenku. Szalone bum cyk, bum cyk gości u Ciebie każdego dnia? W takim razie trudno sobie wyobrazić bardziej odpowiedni dla Ciebie strój niż koszulka z nadrukiem TECHENKO. Podaruj ją sąsiadowi piętro niżej, on na pewno też lubi TECHENKO, skoro tak równo i mocno stuka miotłą w kaloryfer!

    Koszulka z nadrukiem TECHENKO jasno daje do zrozumienia, jaki rodzaj muzyki najbardziej podoba się właścicielowi. Z takim kompanem na pewno można iść na niejedną całonocną techniawę. Koszulka TECHENKO drży jednocześnie nie tylko w rytm zapuszczonej nuty, ale i Twojego serca. Trudno o lepszą rekomendację. A, i jeszcze można wytrzeć w nią ręce po dotykaniu tłustych bitów.

    Koszulka dla fana elektronicznych brzmień jest dostępna w aż siedmiu kolorach. Masz więc w czym wybierać! Koszulka męska i koszulka damska TECHENKO to samo złoto, choć bawełna. A torba TECHENKO pomieści w sobie na przykład wszystkie Twoje ulubione koszulki z napisem TECHENKO.

    #wrw #techno #techenko #muzyka #muzyczny #audio #wrwproductions #tshirt #koszulka