Team Bride

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
49
39
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Wieczory panieńskie stają się w ostatnich latach bardzo popularne. Jeśli chcesz sprawić, żeby Twoja ekipa wyróżniała się z tłumu, stwórz TEAM BRIDE! Koszulka dla świty Panny Młodej może stać się częścią Waszego stroju. Jeśli organizujesz wieczór panieński, spraw taki upominek wszystkim uczestniczkom. Koszulka TEAM BRIDE pozwoli odróżnić Was od innych świętujących i łatwo wyszukać się w tłumie podczas szalonej zabawy. Możesz też spróbować założyć ją na poprawiny, kiedy atmosfera będzie już luźniejsza.

    Koszulka z nadrukiem TEAM BRIDE ma wyjątkowy i niepowtarzalny wzór. Już styl jej wykonania świadczy o tym, na jaką okazję została przygotowana. Napis TEAM BRIDE został wykonany w kolorze złotym. Jest wyrazisty i jednocześnie ma luźny styl. Wokół niego znajdują się dodatkowe ozdoby, a w centralnej części umiejscowiony jest duży kryształ.

    Koszulka TEAM BRIDE przeznaczona jest tylko dla dziewcząt, więc niestety nie posiadamy kroju męskiego. Możesz za to poszukać innych kolorów koszulki TEAM BRIDE. Znajdziesz kilka kolorów i pełną gamę rozmiarów, które dopasujesz do każdej druhny. Różnokolorowa koszulka z nadrukiem TEAM BRIDE pozostanie pamiątką po szalonym wieczorze być może jedyną.

    #wieczorpanienski #wieczór #wieczorek #panna #team #bride #teambride

Inne z tym wzorem