Tata Wielozadaniowy - PREMIUM

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
49
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Tata funkcji ma wiele - każdy to wie i sprawdził nie raz, nie dwa i niejednokrotnie. Funkcja pierwsza to punkt informacyjny, życiowa mapa i do świata drogowskaz. Nie wiesz, do czego ta śrubka, czy wybrać blondynkę czy tą rudą czy Piast jest lepszy od Warki? Marsz do taty. On zna odpowiedź! Druga funkcja to oczywiście darmowy uber, taksa i szofer w jednym. Z tatą zawsze dojedziesz, na imprezę się nie spóźnisz, a po niej bezpiecznie trafisz do domu, prosto do łóżeczka. Po trzecie raty 0% i pożyczka bezzwrotna. Tata zawsze wesprze każdy cel, piwko zasponsoruje, pieniążek na sprawę szczytną, bo randkową rzuci. No taki po prostu jest! Po czwarte, tata zawsze jest złotą rączką. I wie, czemu kanał się przełączył, z konsoli się dymi, a komputer wysiada zawsze na ofis pakiecie, a nigdy na łorcraft. Bez taty jak bez ręki, bez internetu i jeszcze na piechotę. Kup dla przypomnienia. I w podziękowaniu oczywiście! Na urodziny, pod choinkę, na dzień taty. Bedzie się podobała!

    #tata #ojciec #dzieńojca #najlepszytata #głowarodziny #rodzina #father #koszulkadlataty #prezentdlaniego #prezentdlataty #dlaniego #prezent #dad #family #daddy #dadboss #promokubek #superpromocja #prezent2018