Tamagoczi

Autor wzoru

werynajs

Ładuję....
39
39
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Mądre głowy mawiają, że należy słuchać siebie. I że najważniejsze, to robić w życiu to, co się lubi. A jak ktoś lubi jeść, pić i spać? Takiego zawodu jeszcze nie ma, ale jako hobby – lepsze takie, niż żadne. Zamanifestuj swoje zainteresowania taką koszulką! Oto koszulka dla fana Taco, japońskich zabawek i podstawowych czynności życiowych. Do wyboru do koloru. Możesz kupić dla siebie, możesz dać komuś z pokolenia Tamagoczi.

    Nie mów innym, jak mają żyć. Pokaż, jak żyjesz. Jedz, pij i śpij! Jednak jak już to robić, to w szykownym ubraniu. Koszulka z nadrukiem TAMAGOCZI zawsze przypomni Ci jedną z ulubionych zabawek dzieciństwa. Nostalgia na co dzień? Eee…Nostalgia! Nałóż na siebie koszulkę TAMAGOCZI i idź w miasto, do ludzi. Może ktoś zastuka do Ciebie przez szkło i… obudzi Cię, kiedy zaśniesz w autobusie.

    W kolekcji znajdują się: koszulka męska i koszulka damska TAMAGOCZI dostępna w sześciu różnych kolorach, we wszystkich dostępnych rozmiarach. Specjalnie po to, żebyś zawsze miał w czym jeść, pić i spać.

    #tamagotchi #tamagoczi #picie #jedzenie #spanie #taktrzebażyć #taco #hemingway #kebab #mickiewicz #muzyka #warszawka

Pozostałe wzory od

werynajs

WERYNAJS - czyli Wytwórnia Wytworów Wytwornych. 
Grafiki na zlecenie, bez zlecenia zresztą też. 
Produkcja, dystrybucja, ilustracja. 
 
ofiszial: werynajs.pl
sołszyl midia: fb.com/werynajs