Szwagier Polewaj

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
49
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Szwagier – to jest gość! Chcesz mu przypaść do gustu? SZWAGIER POLEWAJ to koszulka dla Twojego szwagra, z którym zawsze dobrze się jest napić! Koszulka SZWAGIER POLEWAJ będzie więc idealnym prezentem, gdy idziesz do niego w odwiedziny lub z okazji jego urodzin czy imienin chcesz złożyć mu życzenia. Gdy ją założy, nie będzie musiał Ci mówić SZWAGIER POLEWAJ – masz ten obowiązek, dopóki nie ściągnie z siebie koszulki. No cóż, sam się prosiłeś, robiąc mu taki podarek.

    Koszulka z nadrukiem SZWAGIER POLEWAJ to wyraźne nawiązanie do polskiego stereotypu, jakim jest wyobrażenie picia ze szwagrem. Bo z kim pije się lepiej? Z teściem to już trzeba uważać, bo jak się coś powie nieopatrznie po pijaku... Oj, może być potem grubo! No i „teściu polewaj” nie brzmi jednak tak samo. Chyba nie chcesz wyjść przed teściem na alkoholika?

    Z oczywistych powodów damskiej i dziecięcej wersji tej koszulki nie znajdziecie w naszej kolekcji. Jednak czarna meska koszulka SZWAGIER POLEWAJ to prawdziwy prezentowy bestseller w koszulkowo! Na co więc jeszcze czekasz? Kup i idź w odwiedziny do szwagra.

    #szwagier #impreza #imprezarodzinna #dlaszwagra #dlaniego #prezent #koszulkadlaszwagra #prezent2018