Super mama oskiixx

Autor wzoru

oskiixx

Ładuję....
49
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Czas na domowe superbohaterki! I nie chodzi nam o Atomówki, ale o te naprawdę z nadprzyrodzonymi mocami. SUPER MAMA OSKIIXX to koszulka dla każdej supermamy. Czym taka superbohaterka się wyróżnia? Po pierwsze jest... mamą. A to już wymaga niezwykłych mocy (np. nadzwyczajnej cierpliwości). Koszulka SUPER MAMA OSKIIXX będzie więc idealnym prezentem, dzięki któremu w oryginalny sposób podziękujesz swojej ukochanej mamie za to, że jest.

    Koszulka z nadrukiem SUPER MAMA OSKIIXX wyróżnia się prostym napisem oraz wzorem a la' atomówki. Tylko że tu moc trzech dziewczynek składa się na moc jednej – dlatego właśnie SUPER MAMA OSKIIXX jest wyjątkowa. Oczywiście na koszulce nie znajdziecie napisu OSKIIXX, ale pamiętajcie, kto wykonał ten projekt. A jest ich znacznie więcej!

    Większość kolekcji naszych koszulek zawiera wersje zarówno damskie, jak i męskie. Chociaż rzeczywiście tata wyglądałby dość oryginalnie w koszulce SUPER MAMA OSKIIXX, na pewno sprawiając ogromną przyjemność swojej małżonce, to na razie w kolekcji znajdziecie dwie koszulki damskie SUPER MAMA – OSKIIXX, czyli białą z czarnym napisem oraz czarną z białym napisem. Powiedzmy, że to wersja superbohaterska na dzień i na noc.

    #mama #mamusia #mother #dzieńmatki #dlaniej #dlakobiety #dlamamy #prezent

Inne z tym wzorem