Sugar Skull

Autor wzoru

PULPET

Ładuję....
29,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
Paczka w Ruchu (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Chcesz mieć fajną koszulkę, ale nie wiesz, którą wybrać? SUGAR SKULL to koszulka dla wszystkich dziewczyn i kobiet z poczuciem humoru, jednak dość nietuzinkowym. Dlaczego? Ponieważ koszulka z nadrukiem SUGAR SKULL to tak naprawdę nie koszulka z nadrukiem, ale z obrazem słodziutkiej... czaszki! To się nazywa kreatywność, żeby czacha wyglądała tak słodko, że aż człowiekowi robi się cieplej na sercu!

    Koszulka SUGAR SKULL wyróżnia się zwizualizowanym czarnym humorem. Zamiast przerażających czaszek mamy tu wymalowaną w przeróżne wzorki i kwiatki słodką czaszunię, szczerzącą zęby do wszystkich patrzących na nią ludzi. Dlaczego powinnaś mieć SUGAR SKULL w swojej szafie? Bo przyciągniesz wzrok wszystkich przechodniów. Załóż ją koniecznie w Halloween. Jednak ostrzegamy – moherowe babcie mogą patrzyć na Ciebie nie spod swojej czaszki, ale spode łba na pewno!

    Nie lubisz białego koloru? Wybierz czarną wersję damskiej koszulki SUGAR SKULL. W kolekcji dostępna jest również czarna męska koszulka, a także czarny bawełniany plecak oraz biała bawełniana torba SUGAR SKULL. Każda fanka czarnych komedii powinna mieć chociaż jeden produkt z tej kolekcji!

    #Mexican Sugar #Skull, calaveras de dulce, #meksykańska #czaszka #czaszki #czaszkami #t-shirt #męski #damski z kolorową czaszką czaszeczką czaszunią #koszulki #pulpet

Pozostałe wzory od

PULPET

Tak naprawdę nikt nie wie kim jest Pulpet. Wiadomo tylko, że robi fajne koszulki.
Nobody knows who #Pulpet is, but he makes the best t-shirts.