Spiderman GRD

Autor wzoru

offgreed

Ładuję....
49
44,1
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Mała zagadka – co to jest: całkiem zgrabne, czterokolorowe, powiązane z mocą rozwijania pajęczych sieci? Zgadłeś! To SPIDERMAN GRD, czyli koszulka dla wszystkich fanów zarówno tego komiksowego, jak i filmowego superbohatera. No i oczywiście animowanego. I właśnie ten ostatni typ wykorzystuje koszulka z nadrukiem SPIDERMAN GRD. A właściwie to nie z nadrukiem, a obrazem – oryginalnym, ciekawym i nietuzinkowym.

    Czym wyróżnia się koszulka SPIDERMAN GRD? Prostotą formy i zabawną grafiką: twarz Spidermana, znajdująca się dosłownie na klacie, wykonana została z pajęczych sieci. Zapytasz jednak, skąd nazwa SPIDERMAN GRD, a nie po prostu Spiderman? A to właśnie dlatego, żebyś się pytał. Może to nawiązanie do projektu o nazwie OffGreed? Może aluzja do plików tworzonych przez Photoshopa? A czy wiedziałeś, że w języku chorwackim i słoweńskim słowo „grd” znaczy po prostu „brzydki”? SPIDERMAN GRD, jaki jest, każdy widzi!

    W tej sytuacji nie mogliśmy postawić na inne barwy jak te typowo spidermanowskie. W kolekcji prócz męskiej granatowej koszulki z twarzą Spidermana dostaniesz również damską koszulkę SPIDERMAN GRD w nieco jaśniejszym odcieniu. Zaprojektowaliśmy również niebieską koszulkę chłopięcą SPIDERMAN GRD, która będzie idealnym prezentem dla każdego małego superbohatera!

Pozostałe wzory od

offgreed

OffGreed Graphic Designs - przydługa nazwa, ale fajne koszulki. Misja - żeby żyło nam się lepiej i bardziej kolorowo. Projekt o wielu twarzach, który ma ambicję stanąć na głowie razem z przewróconą do góry nogami globalną branżą graficzną i wyjść naprzeciw oczekiwaniom. Nie lubię instrumentów pochodnych, m.in. swapów ryzyka kredytowego, lubię za to gry wideo i barszcz czerwony z tłuczonymi ziemniakami.