SORZ

Ładuję....
49,99
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Rozgniewany Niedźwiedź, to symbol tworzonej przez Fundację Animal Rescue Polska, Służby Ochrony i Ratownictwa Zwierząt.

    SORZ jest głosem tych, którzy potrzebują pomocy, a ich życie tak często jest bagatelizowane lub w bestialski sposób odbierane.

    Tak chcemy zamanifestować sprzeciw wobec okrucieństwa i krzywd, które nieodpowiedzialni ludzie, wyrządzają zwierzętom i środowisku. Dołącz do nas! Załóż naszą koszulkę i wyraź swój sprzeciw!

Inne z tym wzorem

Pozostałe wzory od

Animal Rescue Polska

Fundacja Animal Rescue Polska powstała na początku 2015 roku z inicjatywy fundatorów Ingi Lechowskiej i Dawida Fabiańskiego, ludzi z wielkim sercem i wieloletnim doświadczeniem zdobytym w organizacjach działających na rzecz zwierząt. Jest społeczną odpowiedzią na sytuację w Polsce, poziom edukacji i podejście Państwa do ekologii i sozologii.

Podstawowym celem Fundacji jest szeroko pojęta pomoc i działania na rzecz poprawy dobrostanu zwierząt domowych, gospodarskich i dziko żyjących. Działalność organizacji skupia się na edukacji, integracji środowisk, przeciwdziałaniu w sytuacjach kryzysowych oraz na rozwoju i poprawie infrastruktury, mających wpływ na jakość życia zwierząt i ludzi. Fundacja jest Organizacją Pożytku Publicznego i utrzymuje swoją działalność głównie z darowizn osób prywatnych i instytucji.