Rzygam tęczą fuku

Autor wzoru

FuKu

Ładuję....
24,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Niby pozytywnych emocji nigdy dosyć, ale czasem kiedy jest ich za dużo, to w człowieku rodzi się opór. Masz dosyć słodkiego kiziu-miziu? Puchatych, różowych jednorożców skaczących po bezkresnym niebie? Koszulka RZYGAM TĘCZĄ FUKU jest właśnie dla Ciebie! Z jej pomocą od razu wyrazisz to, co masz w głowie. Nawet nie musisz nic mówić. Doskonale nada się też dla przyjaciółki czy kumpla, którzy reprezentują to samo podejście do niektórych spraw. Stwórzcie zestaw!

    Niech Cię nie zwiodą żywe kolory i serduszko. To tak ironicznie. Koszulka z nadrukiem RZYGAM TĘCZĄ FUKU z daleka ślicznie się prezentuje. Kiedy podejdziesz bliżej… również. W tej kolekcji dostępna jest bawełniana koszulka męska i koszulka damska RZYGAM TĘCZĄ FUKU. Masz aż siedem kolorów do wyboru. Jeżeli chcesz, zawieś na ścianie kolorowy plakat RZYGAM TĘCZĄ FUKU. Z kolei kubek RZYGAM TĘCZĄ FUKU będzie Ci towarzyszył podczas spokojnych chwil ze słodką herbatą, a torba i worek pomieszczą wszystko. Oprócz jednorożca – jemu akurat róg będzie wystawał.

Pozostałe wzory od

FUKU

FuKu koszulkowe koncepty to miłe oku i sercu rysunki, grafiki oraz idee. Jako 8-bitowy rocznik '76 jaram się klasyką i wciąż analogowo używam ołówka.


Sylwia Borkowska