Rzygam tęczą

Autor wzoru

Kolo

Ładuję....
55
Kurier DPD (18,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
Uwaga! W związku z aktualną sytuacja z COVID-19 czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu nawet do 10 dni roboczych.
  • Wzór na koszulce pozwala w niezobowiązujący sposób wyrazić swoje emocje. Sugestywne RZYGAM TĘCZĄ może sprawdzić się w niejednej sytuacji. Może to być koszulka dla ironicznego nastolatka, a także nieco starszej osoby. Załóż ją na spotkanie ze znajomym, któremu chcesz coś zasugerować. Wyrazisz także swoje otwarte podejście do memów i najnowszych trendów w kulturze masowej. Koszulka z nadrukiem RZYGAM TĘCZĄ może stać się także prezentem dla specyficznej osoby.

    Koszulka RZYGAM TĘCZĄ ma wyraźny i bardzo bezpośredni wzór. W jego skład wchodzi charakterystyczny ludek i kolorowa tęcza. Poniżej dostrzeżesz napis RZYGAM TĘCZĄ, układający się z jej barw. Kolory są mocne, a wzór wyrazisty, dzięki czemu z pewnością zostanie dostrzeżony.

    Tematyczne memy i powiedzenie stały się bardzo popularne, dlatego możesz sięgnąć po kilka akcesoriów z tym wzorem. W kolekcji znajdziesz także inne kolory koszulki i wersje dla dziewczyn RZYGAM TĘCZĄ. Może koszulka damska RZYGAM TĘCZĄ sprawdzi się na spotkaniu ze zbyt cukierkowym facetem?

Inne z tym wzorem