Rzeźbił Michał Anioł

Ładuję....
59
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Czas realizacji : 2-3 dni robocze + czas dostawy
  • Podczas gdy Jan Kochanowski trenował, Michał Anioł robił rzeźbę? I to nie byle jaką, bo Twoją prywatną? Niech cały świat się o tym dowie! Niezawodnym sposobem jest koszulka z nadrukiem TO CIAŁO RZEŹBIŁ MICHAŁ ANIOŁ! Jeżeli sam nie chcesz się chwalić swoimi przymiotami, ale za to Twój serdeczny kumpel swoje największe święto obchodzi w Boże Ciało – wiesz, co masz robić. Koszulka RZEŹBIŁ MICHAŁ ANIOŁ będzie na niego pasować, jakby zdejmował z niego miarę sam Botticelli!

    Wydaje Ci się, że przekaz jest jasny? Koszulka RZEŹBIŁ MICHAŁ ANIOŁ tak naprawdę jest nieco tajemnicza, ale kiedy uchylisz rąbka tajemnicy, od razu będzie wiadomo, że to była tylko przykrywka. To wprost wymarzona koszulka dla rzeźbiarza i kulturysty. Choć czasem trudno zachować kulturę, gdy się widzi taką sztukę.

    Koszulka RZEŹBIŁ MICHAŁ ANIOŁ jest dostępna w trzech kolorach. W serii znajduje się także męski i damski T-shirt sportowy RZEŹBIŁ MICHAŁ ANIOŁ. Bo choć cały świat kusi węglowodanami, to czasem wszystkie drogi prowadzą na siłkę…

    #Michał Anioł #rzeźba #Dawid #śmieszne koszulki #koszulki lol #ciacho

Pozostałe wzory od

Piotr Marchewka

Nie do końca poważny człowiek, poważnie traktujący swoją pracę tworząc przy tym wyważoną mieszkankę ciekawych, zabawnych, kreatywnych, wkurzających a nawet kontrowersyjnych projektów. 

Portfolio: piotrmarchewka.pl

facebook: fb.com/MarchewkaPiotr

Instagram: @piotr_marchewka