Rower jest cały ?

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
55
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Kochasz swoje dwa kółka? Rower to dla ciebie nie tylko sport, to styl życia? Jeśli do tego chociaż raz zdarzyło ci się na nim przewrócić lub zderzyć z kimś innym, koszulka rower jest cały to gadżet właśnie dla ciebie. Ale spokojnie! To nie tylko propozycja dla tych mniej uważnych. Przeraża cię sama myśl o tym, że twoje dwa kółka mogłyby ucierpieć w jakikolwiek sposób? Jesteś zatem prawdziwym fanem rowerów, a koszulka dla rowerzysty to świetny sposób, by podzielić się tą fascynacją z całym światem. Każdy przecież wie, że wygodny strój do aktywności na świeżym powietrzu jest niezbędny. Koszulka z nadrukiem rower jest cały, nie tylko wyrazi twoje obawy, kiedy przez chwilę nie będziesz mógł wydobyć z siebie głosu. Zapewni ci przede wszystkim komfortową jazdę.

    #rower #dwakolka #bike #koszulkirowerowe #narower #kolarz #rowerzysta #dlaniej #dlaniego #prezent #bikelove #mybike #rowerowelove #bikeforever #rowerzystka