Rolnik szuka żony

Autor wzoru

PULPET

Ładuję....
55
44
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Wyobraź sobie siebie, kiedy traktorem zajeżdżasz przed klub disco. Oczywiście masz na sobie koszulkę ROLNIK SZUKA ŻONY. Wszystkie panny witają cię dzikim piskiem, nastolatki mdleją, a żony rzucają dla Ciebie swoich mężów! Wszystko dzięki temu gadżetowi. To koszulka dla młodych rolników, a także miłośników tej telewizyjnej produkcji. Masz kolegę, który nie może znaleźć sobie drugiej połówki? Koszulką ze wzorem ROLNIK SZUKA ŻONY z pewnością przykuje wzrok wszystkich Pań.

    Koszulka z nadrukiem ROLNIK SZUKA ŻONY ma za zadanie wywołać uśmiech na twarzy. Oprócz napisu znajduje się na niej tez prosta grafika. Postać z widłami nie pozostawia złudzeń, że przedstawia właśnie rolnika. Już sam wzór ROLNIK SZUKA ŻONY daje do zrozumienia, że jej posiadacz ma niemałe hektary!

    Nie wiesz jaką wersję wybrać? Seria składa się z różnych kolorów i rozmiarów koszulek ROLNIK SZUKA ŻONY. Nie odpowiada Ci ciemny napis na białym materiale? Sięgnij po koszulkę ROLNIK SZUKA ŻONY w innych kolorach. Pamiętaj, że czerwona i pomarańczowa wersja wzbudzają największe zainteresowanie.

    #rolnik #rolniczka #szuka #żony #męża #wieś #hektary #miłość

Inne z tym wzorem

Pozostałe wzory od

PULPET

Tak naprawdę nikt nie wie kim jest Pulpet. Wiadomo tylko, że robi fajne koszulki.
Nobody knows who #Pulpet is, but he makes the best t-shirts.