Read & Ride

Autor wzoru

BLIKI

Ładuję....
55
44
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • „Nie wiem, czy najpierw nauczyłem się czytać czy jeździć. Gdy nie mogę jeździć na rowerze (bo na przykład szef mógłby to zauważyć), czytam książki. Albo gdy choroba. Czasami książka tak mnie wciągnie, że odpuszczam wszystko inne, nawet rower. Chciałem koszulkę, która wyrazi miłość i dozgonne uwielbienie do jedynych przejawów mojej aktywności. Nie chciałem wybierać żadnej z nich, wartościować, to byłoby nie fair. Nie chciałem dokonywać wyboru, czy we wtorek zakładam t-shirt rowerowy, a w sobotę książkowy. Nie zniósłbym tego. Poza tym gdybym miał na sobie koszulkę rowerową, ktoś mógłby pomyśleć, że jestem jakimś bezmózgiem, co tylko sport i sport. A tego bym nie chciał. Podobnie ma się sprawa z koszulką o tematyce książkowej, sugerującą elokwencję noszącego. Wolałbym nie robić nikomu nadziei. „<br> Czytamy w Waszych myślach, co? ;)<br>

Pozostałe wzory od

BLIKI

Zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem i fotografią  – od całościowych identyfikacji, systemów komunikacji wizualnej, przez książki i plakaty, po instalacje nowomedialne.

Wierzymy w pomysły, poczucie humoru i prostotę.

Koszulka to dla nas żywa forma plakatu. Komunikat. Deklaracja. Druga skóra. Takie poglądy, które zniosą każde pranie. Czasami trzeba pomyśleć, czasami jest śmiesznie i nie trzeba myśleć.

Lubimy, gdy w formie zawiera się treść, dlatego bardzo nie lubimy ozdobników i ornamentów, które próbują treść udawać.

Lubimy morze i góry.

Agnieszka i Jerzy. Love team.