Python

Autor wzoru

Teonite

Ładuję....
29,99
29,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
Paczka w Ruchu (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • W dzień nie szukaj gwiazd, one nocą są! Spoglądanie w niebo uspokaja, relaksuje i pozwala zapomnieć o pracy. Chyba że Twoim oczom ukażą się akurat gwiazdozbiory PYTHON MAJOR i PYTHON MINOR. Choć akurat ich nie ma co szukać w naszej galaktyce, znajdziesz je raczej… na samym sobie! Koszulka z nadrukiem na bazie logotypu języka PYTHON to niezwykle oryginalny pomysł na prezent dla znajomego, który para się programowaniem. Na pewno go ucieszy, a przynajmniej będzie wiedział, o co w tym chodzi.

    Koszulka PYTHON znakomicie podkreśli główne zajęcie jej właściciela. Nie sposób jej także odmówić sporej dozy romantyzmu. Dzięki niej można mieć ulubione konstelacje zawsze w zasięgu ręki i blisko serca!

    Koszulka dla programisty PYTHON jest dostępna w dwóch kolorach. W kolekcji znajduje się również koszulka damska i koszulka dziecięca PYTHON. Możesz ubrać w galaktykę całą swoją rodzinę! Pojemna torba PYTHON zmieści w sobie całą galaktykę niezbędnych szpargałów i bibelotów, a w razie potrzeby także laptopa.

    #software #programista #python #react #docker #html #angular

Pozostałe wzory od

Teonite

Szczeciński #softwarehouse. Jesteśmy grupą fanatyków programowania, designu i Big Data / Data Science.

Posiadamy bogate portfolio: od aplikacji webowych, przez aplikacje mobilne, aż do dedykowanych systemów biznesowych i hurtowni danych 

#bigdata #web #mobile #docker #react #django #python www.teonite.com