Pytasz dzika czy sra w lesie?

Ładuję....
45
Kurier DPD (18,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 150,00 zł
Wysyłka w 2-3 dni robocze
  • Memy z typowym Polakiem opanowały Internet. Czemu więc nie miałyby znaleźć się również na odzieży? Oto koszulka dla każdego fana „sąsiada”. PYTASZ DZIKA CZY SRA W LESIE? to jeden z kultowych tekstów naszej kultowej internetowej karykatury. Koszulka z nadrukiem PYTASZ DZIKA CZY SRA W LESIE? będzie doskonałym prezentem dla Twojego chłopaka lub męża, jeśli scrollując fejsa, wybuchają śmiechem na widok nosacza.

    Czym wyróżnia się koszulka PYTASZ DZIKA CZY SRA W LESIE? Oczywiście karykaturą małpy z długim nosem, będącą bohaterką memów z typowym Polakiem – Januszem, a także sam napis. Dlaczego? Bo jest to dość oryginalne wyrażenie zgody na daną propozycję. Zademonstrujmy. Ktoś zadaje Ci pytanie: Piwko wieczorkiem? A Ty odpowiadasz: PYTASZ DZIKA CZY SRA W LESIE? albo po prostu zakładasz naszą koszulkę!

    Oczywiście w kolekcji znajdzie się też czerwona damska koszulka z napisem PYTASZ DZIKA CZY SRA W LESIE? To jednak nie wszystko! Podaruj przyjacielowi albo przyjaciółce inne produkty z kolekcji, czyli kubek lub torbę PYTASZ DZIKA CZY SRA W LESIE?. Jeśli mają tak specyficzne poczucie humoru, jak wszyscy fani memów, będą zachwyceni!

    #nosacz #somsiad #typowyjanusz #typowyPolak #memy