Przystojny,mądry,wspaniały – Zajęty - PREMIUM

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
24,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Chcesz powiedzieć swojemu facetowi/narzeczonemu/mężowi/to skomplikowane (niepotrzebne skreślić), jak wiele dla Ciebie znaczy. Ale bez wielkich słów, bez lofciam- kofciam, kocha, lubi, szanuje i do tego najlepiej praktycznie i z humorem - tak, jak oni lubią najbardziej. Inaczej przecież wiadomo - gotów uciekać, wywracać oczami, poczuć nacisk na pierścień (w zależności od Waszego statusu prawnego) lub po prostu przełączać dalej kanały. Plan jest? Ano jest! I to całkiem zacny. A my w Koszulkowo nie spalibyśmy smacznie i spokojnie, gdybyśmy nie znaleźli Ci dobrego pomysłu na realizację Twoich zamierzeń. Oto i on. T-shirt. Praktyczny, no bo wiadomo, inaczej nie można, a bez dobrej koszulki się nie da i #anirusz. Z przekazem, nie za górnolotnym, ale i nie za oschłym - takim akurat. Radość murowana, bo t-shirtów w szafie nigdy dosyć, no i w końcu przecież o nim myślałaś i nawet prezent kupiłaś! Gratisem od naszego zespołu jest mały dopisek krwistą czerwienią - tak, aby Twój gift nie obrócił się przeciwko Tobie. If you know what we mean!

    Pozostałe wzory pasujące do zestawu:

    PIĘKNA,MĄDRA,WSPANIAŁA – ZAJĘTA

    #dopasowani #pary #dlapar #związki #razem #dladwojga #love #forever #pasującewzory #chłopak #prezent #przystojny #mądry #wspaniały #zajęty #dlaniego #facet #design #promokubek #prezent2018