Problem

Ładuję....
55
Kurier DPD (18,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 150,00 zł
Wysyłka w 2-3 dni robocze
  • Elitarna grupa wymaga elitarnych T-shirtów. Dlatego już jest – koszulka PROBLEM. Dla kogo? To koszulka dla wszystkich crackerów, hackerów i lamerów. PROBLEM ma odpowiadać na potrzeby geeków, głównie z branży security, bo przecież, nawet jeżeli siedzą oni głównie przez kompem, im też należą się fajne T-shirty! Podaruj więc swojemu ukochanemu PROBLEM, a z pewnością rozwiążesz tym Wasz niejeden związkowy problem.

    Czym wyróżnia się koszulka z nadrukiem PROBLEM? Wykorzystaniem w formie grafiki komputerowej bardzo słynnego powiedzenia o zabawnym i sarkastycznym wydźwięku – przecież, gdy szef ma kłopot, masz natychmiast wszystko porzucić i go rozwiązać. Nie radzimy jednak stawiać na PROBLEM jako aluzyjny prezent dla przełożonego – może się to naprawdę skończyć porzuceniem, ale nie obowiązków, tylko Ciebie.

    W naszej kolekcji znajdziesz czarną męską koszulkę PROBLEM oraz jej damską wersję, również z napisem PROBLEM. Powinieneś je miec w swojej szafie nie tylko, by od czasu do czasu założyć ją do pracy (ciekawe kto zajarzy...), ale także w domu – Twój facet czy dziewczyna zachowuje się podobnie jak przełożony? No to koszulka z pewnością Ci się przyda.

Inne z tym wzorem

Pozostałe wzory od

Big Beardy Blackhat

Big Beardy Blackhat - elitarna odzież t-shirtowa dla crackerów, hackerów i lamerów.
 
To marka odpowiadająca na potrzeby geeków szczególnie z branży sekjurity, 
których głosy zlewają się w jeden głośny ryk: "chcemy fajnych t-shirtów".
 
ESTD. 1337