Podlaskie Dla mnie się Podoba

Autor wzoru

PULPET

Ładuję....
24,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
Paczka w Ruchu (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Hołdujesz zasadzie, że wyjdziesz z Podlasia, ale Podlasie nigdy z Ciebie nie wyjdzie? Koszulka PODLASKIE DLA MNIE SIĘ PODOBA jest dla Ciebie! Sprezentuj ją swojemu ziomkowi i ciesz się myślą, że koszulka dla miłośnika Podlasia dla niego także się spodoba!

    Koszulka z nadrukiem w kształcie województwa podlaskiego jest tak cudna, jak kraina Twojego dzieciństwa – albo marzeń. Łączy w sobie dzikość i łagodność. Jest całkowicie naturalna. Spędzisz w niej wiele wolnego czasu. Niekoniecznie znajdziesz w niej pracę, ale zawsze możesz spróbować. Koszulka PODLASKIE DLA MNIE SIĘ PODOBA jest idealna do jedzenia pysznych kartaczy, kiszki ziemniaczanej i sękacza!

    W serii znajduje się także torba i kubek PODLASKIE DLA MNIE SIĘ PODOBA. Pomieszczą wiele pamiątek z Białegostoku, zwłaszcza drogocenne napoje. Poduszka z wkładem PODLASKIE DLA MNIE SIĘ PODOBA pozwoli Ci zmrużyć oko po kolejnym ciężkim dniu, spędzonym poza Podlasiem i przywoła sny o swoich rodzinnych stronach. Obyś tylko nie obudził się z krzykiem!

    #podlaskie #dla #dlamnie #siepodoba #powiedz #coś #po #podlasku #regionalne #podlasie #białystok #bialystok #polskawschodnia #warszawa #polska #poland #pulpet

Pozostałe wzory od

PULPET

Tak naprawdę nikt nie wie kim jest Pulpet. Wiadomo tylko, że robi fajne koszulki.
Nobody knows who #Pulpet is, but he makes the best t-shirts.