Playstation born to play

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
24,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • UWAGA! Niedokładny nadruk tego wzoru nie jest defektem, ale zamierzonym efektem twórcy grafiki.

    Masz naście lat i ciągle przesiadujesz na playstation? A może jesteś już dorosłym facetem, ale miłość do tego malutkiego urządzenia wciąż Ci towarzyszy? PLAYSTATION – BORN TO PLAY to koszulka dla wszystkich fanów konsoli i gier komputerowych! Jeśli więc na przykład szukasz prezentu dla swojego ukochanego, który zamiast spędzić z Tobą wieczór, patrzy na ekran (prawdziwi wymiatacze nie patrzą już na przyciski), koszulka PLAYSTATION – BORN TO PLAY będzie prezentem doskonałym.

    Czym wyróżnia się koszulka z nadrukiem PLAYSTATION – BORN TO PLAY? Oczywiście obrazem, który składa się z głównych przycisków na prawej stronie konsoli. Teraz będziesz mógł chodzić ze swoją ukochaną zabawką na co dzień nawet do pracy (o ile nie obowiązuje w niej inny dress code). Jeśli założysz koszulkę PLAYSTATION – BORN TO PLAY wszyscy przechodnie i znajomi będą wiedzieć, że jesteś urodzonym graczem. I oczywiście, że wymiatasz. Kto inny jak nie Ty?

    Nie lubisz koszulek? W kolekcji znajdziesz także czarną bluzę z kapturem PLAYSTATION – BORN TO PLAY. Nie zapomnieliśmy również o Paniach – wiele z nich naprawdę zawstydza niektórych męskich graczy na konsoli. Dlatego w kolekcji dostępna jest również damska biała koszulka oraz czarna bluza z kapturem PLAYSTATION – BORN TO PLAY. Jeśli Twoja dziewczyna gra wieczorem razem z Tobą, pokaż jej, jak bardzo to doceniasz!

    #ps4 #playstation #play #gry #gamepad #pad #konsola #prezent2018