Pizza Team

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
24,99
24,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Koszulka PIZZA TEAM daje jasno do zrozumienia, co tak naprawdę jest w życiu najważniejsze. Jest to koszulka dla miłośników włoskiej kuchni, a w szczególności placków drożdżowych z dodatkami. Jeśli uwielbiasz wieczorne dopychanie się pizzą w towarzystwie gazowanych napojów, ta koszulka jest dla Ciebie. Może też stanowić dobrą ozdobę wypchanego brzuszka. Wzór PIZZA TEAM może być też podtekstem dla znajomego, któremu podarujesz koszulkę.

    Ciekawa kompozycja wzoru to coś, co przykuwa uwagę do koszulki z nadrukiem PIZZA TEAM. Widać na niej symbol pizzy, a także kilka słów tekstu. Wzór PIZZA TEAM ma estetyczny i ciekawy wygląd, dlatego nie musisz ograniczać noszenia koszulki tylko do wyjść na pizzę.

    Możesz wybrać dowolny rozmiar koszulek, a także poszperać w kolorach. Charakterystyczny wzór PIZZA TEAM widnieje także na poduszkach, torbach i kubkach. Dzięki temu na każdym kroku możesz oznajmić swoje przywiązanie do włoskiego przysmaku. Torba na ramię PIZZA TEAM u dostawcy pizzy? To może być sztos!