Pis and Love

Autor wzoru

FanFasjon

Ładuję....
24,99
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Czyste emocje bez sztampy. Nie znaczy to jednak, że będą one oczywiste... PIS AND LOVE – co wyjdzie, gdy dodamy do siebie te dwie składowe równania? Oczywiście 500+. Koszulka PIS AND LOVE nawiązuje do sztandarowego programu rządzącej w Polsce partii. Kto więc powinien ją nosić? To koszulka dla tych, którzy program szanują, jak i tych (a może nawet nieco bardziej...), którzy mają do niego dość ambiwalentny stosunek. Jedno jest pewne: PIS AND LOVE"to matematyczne równanie, a matematyka przecież nie kłamie.

    Właśnie tym wyróżnia się nasza koszulka z nadrukiem PIS NAD LOVE. To bowiem połączenie wyraźnej aluzji o charakterze politycznym ze śmiesznym konceptem – miłość oznacza tu zarówno uczucie partii rządzącej do Polaków (w końcu z miłości do nich powstał program 500 plus), jak i tej dosłownej, mającej moc rodzenia pociech, na które idą wspomniane pieniążki.

    Co jeszcze znajdziesz w kolekcji? Oprócz białej damskiej dostępna jest też czarna damska i czarna męska koszulka PIS AND LOVE. Dla równie odważnych znajdzie się i torba bawełniana na ramię, dla tych nieco mniej – kubek z napisem PIS AND LOVE. Podaruj go komuś, kto z programu korzysta i sprawdź jego reakcję, oczywiście na własną odpowiedzialność.

    #500+ #pis #polityka #śmieszne #dla niej #dla niego #napisy

Pozostałe wzory od

FanFasjon

FanFasjon to koszulki z zabawnymi wzorami. Bez sztampy, czyste emocje. Pomogą Ci lepiej wyrazić siebie.

www.facebook.com/fanfasjon